Dodano: 2017-12-31

Opis:

Współczesna technika jest tak daleko posunięta, że nie trzeba nawet wychodzić z domu, żeby móc skorzystać z niektórych usług, które dostępne są dla każdego. Nawet takie usługi, których o to byś nie podejrzewał, mogą być świadczone drogą internetową. Czy wiesz, że dostępna jest psychoterapia przez internet? To szczególnie ważne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą skorzystać z takiej formy pomocy, a z różnych względów nie chcą lub nie mogą opuszczać swojego domu. 

Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego, jak to działa, możesz wejść na stronę cplwowska.pl i tam zapoznać się ze wszystkimi informacjami przygotowanymi przez psychoterapeutę zajmującym się niesieniem pomocy właśnie w ten sposób. Może okaże się również, że taki rodzaj terapii doskonale sprawdzi się też w Twoim przypadku i pomoże Ci rozwiązać różne problemy, które stają na Twojej drodze? 


Centrum Psychologiczne Lwowska
Adres: Lwowska 9
Kod pocztowy: 00-660
Miejscowość: Warszawa
Strona: http://cplwowska.pl/
Tel: 792 244 455
Dodaj
Komentarz opublikowany przez: Marianna
Dodany: 2018-07-12 11:29:14

Ja skorzystałam z takiej psychoterapii online z 2 lata temu po śmierci mojego męża. Nie chciałam w ogóle wychodzić z domu. Ale siostra poleciła mi własnie "taki" rodzaj psychoterapii. I pomogło. Polecam wszystkim.

Ocena: 5
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Okoliczne Firmy

Elfago

Górna Droga, 14
Warszawa
http://www.elfago.pl/

Więcej

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy, 13
Warszawa
https://www.taniemilitaria.pl/

Więcej

Libido Rank

Jerozolimskie, 54
Warszawa
http://libido-rank.pl/

Więcej