Opis:

Odkurzacze piorące i liczne akcesoria dodatkowe do tych urządzeń to propozycja dystrybutora marki Rainbow w Polsce. Firma Rainbow Sahara oferuje klientom sprzęt najwyższej klasy, za pomocą którego możliwe jest wygodne i szybkie posprzątanie całego domu czy biura. Odkurzacze wyposażone zostały w mocny silnik Hurricane, dzięki czemu bardzo dokładnie oczyszczają każdą powierzchnię.

Wszystkie modele dostępne w sklepie są wielofunkcyjne – nadają się do odkurzania, prania wykładzin i dywanów, mycia podłóg oraz zbierania rozlanej wody. Za pomocą prostych do podłączenia, wymiennych końcówek łatwo pozbyć się zanieczyszczeń z podłóg drewnianych, kamiennych, pokrytych panelami i kafelkami.

Części do odkurzacza Rainbow można zamówić w dowolnym momencie, swobodnie poszerzając zakres zastosowania urządzenia. Wśród osprzętu opcjonalnego znalazły się również szczotki do prania tapicerki oraz worki do wietrzenia pościeli. Dużą zaletą nasadek piorących jest to, że nie powodują nadmiernego zawilgocenia powierzchni.


Rainbow System Polska
Adres: Samuela Twardowskiego 11
Kod pocztowy: 01-643
Miejscowość: Warszawa
Strona: https://rainbowsystem.com.pl/
Tel: (22) 833 76 25
Dodaj
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Okoliczne Firmy

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy, 13
Warszawa
https://www.taniemilitaria.pl/

Więcej

Libido Rank

Jerozolimskie, 54
Warszawa
http://libido-rank.pl/

Więcej

Legalne-obstawianie.pl

Biskupice, 29A
Biskupice
https://legalne-obstawianie.pl/

Więcej