Opis:

Profesjonalni cykliści z całego świata podczas treningów i zawodów bardzo często korzystają z komponentów wytwarzanych przez słynną i cieszącą się uznaniem firmę Shimano. Wytwarzane przez nią części rowerowe dostępne są do kupienia za pośrednictwem strony internetowej rowerowy-raj.pl w niezwykle atrakcyjnych cenach, dzięki czemu nabycie ich nie stanowi problemu nawet z perspektywy amatorów kolarstwa. 

W tym sklepie rowerowym z częściami Shimano zaopatrzyć się można w sprzęt najwyższej jakości, którego asortyment jest niezmiernie szeroki. Znajdują się w nim korby, zębatki, łańcuchy, ale także całe mechanizmy przerzutek, koła, piasty, a także specjalistyczne pedały zatrzaskowe, w tym również opatentowane systemy. Dzięki wyborowi profesjonalnych i niezawodnych części nie tylko rower zyskuje drugie życie, ale też jazda na nim ponownie zaczyna sprawiać o wiele więcej przyjemności, stając się przy tym bezpieczniejsza. 


Rowerowy raj
Adres: Rzemieślnicza 6
Kod pocztowy: 64-920
Miejscowość: Piła
Strona: http://rowerowy-raj.pl/
Tel: 601 787 966
Dodaj
Komentarz opublikowany przez: purplepeacock690
Dodany: 2020-10-28 11:30:16

W sklepie Rowerowy Raj każdy wielbiciel jednośladów znajdzie coś dla siebie. Od rowerów po akcesoria dla osób w każdym wieku - a to wszystko w przystępnych cenach oraz najwyższej jakości. Tylko kupować!

Ocena: 5
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Okoliczne Firmy

MrGadget24

Fabryczna, 9B
Chodzież
https://e-mbj.com/

Więcej

Biuro Podróży Misja Travel

Strzelecka, 34
Poznań
https://www.misjatravel.pl

Więcej

Edica Sp. z o.o.

Forteczna, 3
Poznań
https://www.edica.pl/

Więcej