Opis:

Sprzedaż starego, mocno wyeksploatowanego lub uszkodzonego samochodu osobowego nigdy nie jest łatwa. Jeśli chcesz zaoszczędzić sobie czasu i nerwów związanych z wyszukaniem potencjalnych kupców, a następnie z prezentacją każdemu z nich swojego samochodu, możesz skorzystać z usług oferowanych przez profesjonalny skup aut w Wejherowie. Firma odkupi każdy samochód osobowy, motocykl i wózek widłowy, niezależnie od tego, jaki jest jego stan techniczny. Taki pojazd nie musi być nawet zarejestrowany.

Skupowanie samochodów osobowych przez firmę Moto Handel odbywa się według jasno określonej procedury. Wystarczy, że zgłosisz chęć sprzedaży auta, szybko przyjedzie do Ciebie pracownik firmy, dokona jego bezpłatnej wyceny i jeśli cena będzie Ci odpowiadała, odkupi auto za gotówkę. Po sfinalizowaniu transakcji już nic Cię nie obchodzi. Nie musisz nawet samodzielnie wyrejestrować samochodu w urzędzie. Firma zrobi to za Ciebie.


Moto Handel Wojciech Nowociński
Adres: Obrońców Westerplatte 25
Kod pocztowy: 84-230
Miejscowość: Rumia
Strona: https://skupaut-pomorskie.pl/
Tel: 888 888 044
Dodaj
Komentarz opublikowany przez: itoowram
Dodany: 2019-06-14 15:37:38

Za gotówkę i bez zbędnych formalności - tak sprzedałem u nich swój stary samochód. Myślę, że to profesjonaliści w branży motoryzacyjnej, którzy znają się na swoich fachu. :)

Ocena: 5
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Okoliczne Firmy

RANTA

Kap. Leonida Teligi, 9
Gdynia
http://www.ranta.pl/

Więcej

Drukarnia Amicus

Miła, 19
Skórcz
https://www.amicus-druk.eu/

Więcej

Busy do Niemiec West Service Robert Szyszka

Marcina Kasprzaka, 30
Chojnice
http://busydoniemiec.pl/

Więcej